Умови згоди

Умови угоди на інтернет-магазині SLmoda.com.ua
 
Інтернет-магазин SLmoda.com.ua з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватись умов цієї Угоди.
 
1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА. Оформляючи замовлення на сайті SLmoda.com.ua, Покупець погоджується зі справжніми умовами.
 
Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті SLmoda.com.ua
 Реєструючись на сайті SLmoda.com.ua. Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та свої контактні дані.
 
2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.
 
 Замовлення приймаються за допомогою сайту SLmoda.com.ua та в соц.мережах які представлені на сайті, а також за телефонами.
 Час прийому дзвінків із 9.00 до 19.00. На сайті в онлайні замовлення приймаються цілодобово
 Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення.
 
3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.
 
 Інтернет магазин SLmoda.com.ua працює за 100% передоплатою або післяплатою (оплата при отриманні)
Наш склад починає складання замовлення наступного дня після підтвердження Вашого замовлення.
 
Для України – складання та відправлення замовлення займає від 1 до 3 днів (за відсутності товару на складі складання може зайняти до 5 днів).
Для Європи та інших країн – складання замовлення займає від 1 до 5 днів (за відсутності товару на складі складання може зайняти до 7 днів).
 
4. ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ протягом 14 днів з дня відправлення замовлення.
 
На даний момент обмін/повернення лише за допомогою перевізника Нова Пошта.
Обмін/повернення передбачає товарний вигляд виробу із збереженням упаковки та бирок. Під товарним виглядом розуміється відсутність слідів експлуатації та носіння (потертостей, плям, характерного запаху, ін.)
Обов'язковою умовою при поверненні/обміні є надсилання на пошту заповненого бланка за поверненням/обміном та узгодження процесу з менеджером у поштовому листуванні або по телефону.
На товари, що реалізуються в період акцій та розпродажів повернення та обмін не поширюється (тільки у разі виробничого шлюбу).

 

WebDesign InBiz.com.ua